BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 170 PLN!

Blend-Active blender personalny

Z Blend-Active w kilka sekund przygotujesz zdrowe soki, koktajle, smoothies i drinki proteinowe. Wystarczy przycisnąć bidon i urządzenie zaczyna blendować. Zabierz bidon Blend-Active na siłownię, do pracy lub na wycieczkę za miasto.

Blend-Active Pro
blender personalny

Idź do sklepu

Blend-Active Pro Food
blender personalny

Idź do sklepu

Łatwo i szybko - Blenduj i ruszaj w drogę!
Włóż swoje ulubione składniki do bidonu i nałóż pokrywkę do blendowania. Dzięki funkcji “przyciśnij i blenduj” wystarczy, że wciśniesz bidon do podstawy urządzenia by zblendować produkty (model Blend-Active). Blend-Active przygotuje Twoje ulubione shake’i czy smoothies w kilka sekund. Możesz też zamknąć bidon na podstawie urządzenia, gdy chcesz blendować dłużej.

Po przygotowaniu swojego napoju zmień pokrywkę na nieprzepuszczalną i zabierz bidon gdziekolwiek zechcesz: do pracy, na siłownię, do samochodu. Dzięki Blend-Active miksowanie jest łatwe i szybkie, idealne dla osób, które w sposób świadomy dbają o swoje zdrowie przyrządzając własne napoje odżywcze czy shake’i proteinowe.

Dzięki niewielkim, ale mocnym ostrzom możesz pokruszyć nawet lód, twarde owoce czy orzechy. W ten sposób przygotujesz orzeźwiające, mrożone napoje, pożywne smoothies czy drinki śniadaniowe. W odróżnieniu od zwykłych shakerów Blend-Active został zaprojektowany w taki sposób, aby napoje nie wydostawały się poza bidon. Blend-Active Pro został dodatkowo wyposażony w neoprenowy pokrowiec oraz antypoślizgowy uchwyt, dzięki któremu możesz uprawiać sport popijając swoje ulubione napoje energetyczne bez obawy, że bidon wyślizgnie się z Twojej dłoni.