BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 170 PLN!

Grill elektryczny Breville

Grill elektryczny Breville jest urządzeniem, stworzonym z myślą o niczym innym jak tylko o smaku.

Grill Breville
DuraCeramic

Idź do sklepu

Doskonałe steki w złoto brązowym kolorze, zamarynowane smakiem, czerwona papryka skarmelizowana do perfekcji, wilgotne pieczarki pachnące ziołami. Jeśli to brzmi jak kulinarny sen, to dzięki elektrycznemu grillowi Breville z powłoką DuraCeramic™ zmienisz go w rzeczywistość. Opierając się na 40 latach doświadczenia producenta w tworzeniu produktów tego typu, grill elektryczny Breville jest jedynym urządzeniem jakiego potrzebujesz, stworzonym z myślą o niczym innym jak tylko o smaku.

Od ruchomego zawiasu, który pozwala na otwarcie płyt do 180 stopni po powłokę DuraCeramic™, każdy szczegół grilla został sprytnie zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze doświadczenia kulinarne. Grill został wyposażony w wiele funkcji, które pozwalają kontrolować każdy aspekt grillowania, dzięki czemu za każdym razem przyrządzisz perfekcyjne dania. Zmienna regulacja temperatury pozwala grillować różne produkty niezależnie od tego czy jest to mięso czy warzywa. Płyty z powłoką DuraCeramic™ zapewniają całkowity i równomierny transfer ciepła dla najlepszych rezultatów w opiekaniu. Regulowana pokrywa umożliwia grillowanie jedzenia o różnej grubości. Grill można także całkowicie otworzyć, aby wykorzystać całą powierzchnię płyt.

W Breville wierzymy, że nie tylko najwyższa jakość gotowania jest ważna. Liczy się także łatwość użytkowania i konserwacji. Dlatego bardzo trwałe płyty DuraCeramic™ nie tylko najszybciej osiągają najwyższe temperatury, ale także można je wyjąć i łatwo wyczyścić. Taca ociekowa zbiera tłuszcz i jest wyjmowana, więc nie musisz się martwić o brudne blaty. Uchwyt zawsze pozostaje chłodny, zapewniając bezpieczeństwo. Regulowane nóżki i szczotkowane wykończenie stali sprawiają, że grill Breville jest użytecznym i stylowym dodatkiem do każdej kuchni.