BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 170 PLN!

Opiekacze Breville

Opiekacze Breville to świetny dodatek do każdej stylowej kuchni. Dzięki nim w kilka chwil przygotujesz wyśmienite śniadanie dla całej rodziny.

Breville Opiekacz
DuraCeramic

Idź do sklepu

Breville Opiekacz do kanapek
DuraCeramic

Idź do sklepu

Breville Opiekacz do kanapek
High Gloss

Idź do sklepu

Opiekacz do kanapek
Przygotowywanie opiekanych kanapek jest łatwe i przyjemne. Korzystając z podstawowych składników można w ciągu kilku minut przygotować smakowite, słodkie lub pikantne przekąski, idealne na każdą porę dnia. Opiekacze do kanapek Breville łączą funkcjonalność z estetycznym wykończeniem. Łatwe do utrzymania w czystości, można je przechowywać w pionie więc zajmują mało miejsca. Ich design przyciąga wzrok.

Opiekacz
Tosty, panini, ciabaty, bułeczki to zdrowe jedzenie, które z łatwością przygotujesz w domu. Są świetne dla każdego, kto szybko, w łatwy sposób i niskim kosztem chce przygotować pyszną, ciepłą przekąskę. Używając składników dostępnych pod ręką można przygotować ciepłą kanapkę w dowolnym kształcie i rozmiarze, idealną na lekki lunch lub szybką przekąskę. Opiekacz do kanapek Breville DuraCeramic pomoże Ci przygotować do 3 sztuk ciepłych kanapek. Płyty grzejne są pokryte wyjątkową powłoką DuraCeramic™.

Powłoka DuraCeramic™
Płyty grzejne w opiekaczach Breville pokryte są powłoką DuraCeramic™. To specjalna powłoka ceramiczna, która przekazuje ciepło szybciej i wydajniej niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu, dzięki czemu pyszne domowe przekąski można przygotować szybciej (skraca czas przygotowania nawet o 20%).
Powłoka DuraCeramic™ jest też odporna na zarysowania i czterokrotnie trwalsza niż zwykłe powłoki zapobiegające przywieraniu - będzie Ci służyć przez całe lata. Powłoka DuraCeramic™ nie zawiera PTFE ani PFOA, jest więc nie tylko trwała i łatwa do czyszczenia, ale też bezpieczna. Powłoka DuraCeramic™ - sprawdzi się w każdej sytuacji.