BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 170 PLN!

Gofrownica Breville DuraCeramic

Gofrownica Breville
DuraCeramic

Idź do sklepu

Gofrownica Breville została stworzona z myślą o fanach niepowtarzalnego smaku gofrów. Idealna temperatura wytwarzana jest za każdym razem, gdy wypiekasz to specyficzne i jedyne w swoim rodzaju ciasto. Pomarańczowa lampka pokaże Ci, że urządzenie jest gotowe do pracy. Dlatego nie musisz myśleć o ustawieniach! Wystarczy przygotować ciasto, trzymając się przepisu. Dzięki równomiernej dystrybucji ciepła Breville gwarantuje, że gofry będą idealnie chrupiące na zewnątrz i przyjemnie miękkie w środku. Ciesz się smakiem słodkich gofrów z cukrem pudrem, owocami czy bitą śmietaną lub przygotuj wytrawne przekąski takie jak pikantne gofry z boczkiem czy warzywami. Wraz z gofrownicą otrzymasz przepisy na pyszne gofry, znajdziesz je także na naszej stronie w dziale Przepisy.

Urozmaicaj domowe menu tworząc pyszne gofry, dzięki sprytnym funkcjom gofrownicy Breville DuraCeramic™. Wysokie zawiasy pokrywy pozwalają by ciasto wyrosło bez przeszkód. Masz pewność, że nie rozleje się poza urządzenie więc przygotowanie gofrów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. Po skończonej pracy, gdy płyty grzewcze ostygną z łatwością wyjmiesz je z obudowy i szybko umyjesz. Dzieje się tak dzięki nieprzywierającej powłoce DuraCeramic™, która jest mocniejsza i czterokrotnie bardziej odporna na zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi powłokami nieprzywierającymi.
Nowoczesny design gofrownicy Breville łączy się idealnie z funkcjonalnością tego urządzenia. Antypoślizgowe nóżki, nienagrzewający uchwyt, możliwość przechowywania w pionie i schowek na kabel zdecydowanie ułatwią pracę. Zewnętrzne walory estetyczne sprawiają, że gorfownica Breville będzie pasowała idealnie do każdego wnętrza.