BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 170 PLN!

Czajnik Breville

Czajnik elektryczny Breville High Gloss został zaprojektowany tak by przyciągać wzrok, uzupełniając wnętrze kuchni. Inspirowany stylem Art Deco jest idealny dla każdego, kto świadomie urządza swoją przestrzeń.

Czajnik elektryczny Breville
High Gloss

Idź do sklepu

Czajnik elektryczny Breville
Mostra

Idź do sklepu

Czajnik elektryczny Breville
New York

Idź do sklepu

Czajnik elektryczny Breville High Gloss

Każda część czajnika została starannie i efektywnie zaprojektowana, poręczny uchwyt i smukły korpus wykończono na wysoki połysk. Ponadczasowa biel sprawia, że czajnik wpasuje się w kolorystykę każdego wnętrza. Czajnik Breville jest urządzeniem o wysokiej wydajności. Łącząc modę z funkcjonalnością zapewnia długotrwałe użytkowanie. czajnik

Dzięki wysokiej mocy elementu grzejnego i dużej pojemności, czajnik jest w stanie zagrzać do ośmiu filiżanek wody w bardzo krótkim czasie. Bez najmniejszego wysiłku będzie podgrzewał wodę kilka razy z rzędu. I pomimo nowatorskiego projektu urządzenia, czajnik Breville pozostaje cudownie prosty w użyciu. Stopa antypoślizgowa i cięty pod kątem dziobek sprawiają, że wrząca woda nie spłynie na dłonie użytkownika czy powierzchnie robocze. Pokrywa otwierana przyciskiem i stabilna podstawa 360° to kolejne elementy sprawiające, że czajnik jest bardzo prosty w użytkowaniu. Duży uchwyt, duży przełącznik do gotowania, łatwa do podniesienia pokrywka i lekka konstrukcja sprawiają, że czajnik jest niezwykle prosty w użyciu nawet dla osób o ograniczonej sprawności.

Czajnik Breville High Gloss zajmuje niewiele miejsca na kuchennym blacie i ma możliwość chowania przewodu zasilającego. Nie obawiaj się wysokiego połysku ponieważ dbałość o szczegóły w tym przypadku to także łatwość w czyszczeniu i konserwacji. Materiał użyty w tym czajniku minimalizuje widoczność odcisków palców na obudowie. Czajnik można wyczyścić szybko i przyjemnie. Ponadto zdejmowalny filtr ułatwia czyszczenie wnętrza czajnika, zapewniając, że ty i twoja rodzina codziennie możecie delektować się czystą, świeżą, gotowaną wodą. Czajnik Breville High Gloss możesz połączyć z innymi elementami kolekcji High Gloss (tosterami, opiekaczem).