Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

2 499,00 zł
71657

Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody, idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.

Więcej szczegółów

- +

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

Ciesz się pyszną kawą taką, jak z Twojej ulubionej kawiarni, dzięki ekspresowi do kawy Breville Barista Max+ z wbudowanym młynkiem do kawy.

Ekspres przygotuje idealne latte, cappuccino i nie tylko. Zaprojektowany tak, by przygotowanie kawy było jak najbardziej intuicyjne, młynek Barista Max+ jest inteligentnie zaprogramowany, aby zapewnić informacje dotyczące prawidłowej ilości zmielonej kawy dla 1 lub 2 porcji, podczas gdy ekran LED wyświetla czas ekstrakcji, pozwalając Ci na jej optymalizację dla doskonałego espresso przygotowanego wg Twoich preferencji.

EKSPRES DO KAWY VCF152X

EKSPRES DO KAWY VCF152X

Zainspirowany profesjonalnymi ekspresami do kawy, Barista Max+ oferuje wszystkie funkcje i akcesoria niezbędne do delektowania się kawą przygotowaną w stylu kawiarnianym we własnym domu. Ekspres posiada kolbę z głowicą o średnicy 58 mm oraz pełnowymiarową dyszę pary, która tworzy aksamitną mleczną mikropianę, idealną do przygotowania pysznych latte, flat whites i cappuccino.

Ekspres do kawy Temp° IQ Shot Control™
to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.
Ekspres do kawy Technologia thermobloku
Thermoblok zapewnia szybkie nagrzewanie oraz precyzyjną regulację temperatury wody w celu uzyskania optymalnej ekstrakcji oraz skutecznego spieniania mleka. Aby przyspieszyć i zwiększyć efektywność ekstrakcji, układ podgrzewa tylko wymaganą ilość wody. Thermoblok podgrzewa wodę tak, aby woda przepływająca przez zmielone ziarna miała temperaturę 92°C w celu zapewnienia optymalnej ekstrakcji olejków z ubitych ziaren zmielonej kawy. Wyższa lub niższa temperatura wody skutkuje gorzkim, spalonym posmakiem lub zbyt słabym espresso.
Ekspres do kawy Funkcja łagodnej preinfuzji Niewielka ilość wody jest delikatnie podawana na ubite zmielone ziarna kawy przed właściwym strumieniem wody, aby uzyskać espresso o bogatszym aromacie.
Ekspres do kawy Technologia Tap & Go ™
Opracowana przez firmę Breville technologia Tap & Go™ umożliwia mielenie ziaren kawy na świeżo i dozowanie ich bezpośrednio do kolby, przez naciśnięcie jej rękojeści.
Ekspres do kawy Młynek ze stożkowymi ostrzami
Wbudowany młynek jest wyposażony w kompleksowe funkcje mielenia kawy. Stożkowe ostrza z utwardzanej stali nierdzewnej umożliwiają uzyskanie jednolitej grubości zmielonych ziaren, co minimalizuje przenoszenie ciepła oraz zmniejsza tarcie dzięki łagodnym i wolnym obrotom młynka.
Ekspres do kawy Kolba
o 58 mm średnicy - jak w Twojej ulubionej kawiarni. Większa średnica kolby umożliwia również bardziej równomierne rozłożenie zmielonych ziaren kawy w koszyczku filtra. Dzięki temu kolbę można łatwiej napełnić, ubić w niej kawę i opróżnić po użyciu. Kolba o większej średnicy, wynoszącej 58 mm, umożliwia bardziej równomierną ekstrakcję ubitych ziaren kawy, co pozwala uzyskać lepszy smak espresso.
Ekspres do kawy Pojemnik na ziarna kawy
Pojemnik mieszczący 250 g kawy w ziarnach jest wyposażony w ochronne klapki, zapobiegające rozsypywaniu ziaren kawy na blat podczas ich przesypywania. Wbudowany młynek jest wyposażony w kompleksowe funkcje umożliwiające bezproblemowe mielenie kawy w ekspresie ciśnieniowym.
Ekspres do kawy Wyborny smak kawy dzięki włoskiej pompie o mocy 15 bar.

ekspresSpecyfikacja

Moc urządzenia 1380 - 1550 W
Wysokość filiżanki do 10 cm
Pojemność pojemnika na mleko 460 ml
Pojemność zbiornika na wodę 2.8 l
Pojedyncze i podwójne espresso Tak

Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody, idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.

Mouseover Zoom loading...