Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

2 499,00 zł
71657

Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.

Więcej szczegółów

- +
EKSPRES DO KAWY VCF152X

 • Zintegrowany młynek Tap&Go™ dla pełnej kontroli i świeżego smaku kawy
 • LED-owy wskaźnik czasu mielenia i licznik czasu przygotowywania espresso (timer odliczający czas w 1 sekundowych odstępach)
 • Głowica kolby o średnicy 58mm gwarantuje, że mielona kawa jest równomiernie rozłożona, co poprawia ekstrakcję, zapewniając jakość kawy prosto z kawiarni
 • Zbiornik na wodę o pojemności 2,8L
 • Pełnowymiarowa dysza pary wytwarza suchą parę, która tworzy aksamitną mikropianę mleczną - idealną do białej kawy, latte, czy cappuccino.
 • Pojemnik na ziarna kawy o pojemności 250g
 • Akcesoria: Dzbanek na mleko Café o pojemności 460ml
 • Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.
Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF152X Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF152X Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF152X

 • Technologia thermobloku

Thermoblok zapewnia szybkie nagrzewanie oraz precyzyjną regulację temperatury wody w celu uzyskania optymalnej ekstrakcji oraz skutecznego spieniania mleka. Aby przyspieszyć i zwiększyć efektywność ekstrakcji, układ podgrzewa tylko wymaganą ilość wody. Thermoblok podgrzewa wodę tak, aby woda przepływająca przez zmielone ziarna miała temperaturę 92°C w celu zapewnienia optymalnej ekstrakcji olejków z ubitych ziaren zmielonej kawy. Wyższa lub niższa temperatura wody skutkuje gorzkim, spalonym posmakiem lub zbyt słabym espresso.

 • Zaawansowany regulator PID

Regulator PID monitoruje działanie thermobloku i steruje nim, aby zapewnić, że woda podawana na ubite zmielone ziarna kawy miała zawsze optymalną temperaturę.

 • Funkcja łagodnej preinfuzji

Niewielka ilość wody jest delikatnie podawana na ubite zmielone ziarna kawy przed właściwym strumieniem wody, aby uzyskać espresso o bogatszym aromacie.

Głowica i kolba mają standardowy rozmiar używany przez baristów, czyli 58 mm średnicy - jak w Twojej ulubionej kawiarni.

 • Większa średnica kolby umożliwia również bardziej równomierne rozłożenie zmielonych ziaren kawy w koszyczku filtra. Dzięki temu kolbę można łatwiej napełnić, ubić w niej kawę i opróżnić po użyciu.
 • Kolba o większej średnicy wynoszącej 58 mm umożliwia bardziej równomierną ekstrakcję ubitych ziaren kawy, co pozwala uzyskać lepszy smak espresso

EKSPRES DO KAWY VCF152X

 • Technologia Tap & Go ™
Opracowana przez firmę Breville technologia Tap & Go™ umożliwia mielenie kawy na świeżo i dozowanie ich bezpośrednio do kolby przez naciśnięcie jej rękojeści.

 • Młynek ze stożkowymi ostrzami
Wbudowany młynek jest wyposażony w kompleksowe funkcje mielenia kawy. Stożkowe ostrza z utwardzanej stali nierdzewnej umożliwiają uzyskanie jednolitej grubości zmielonych ziaren, co minimalizuje przenoszenie ciepła i zmniejsza tarcie dzięki łagodnym i wolnym obrotom młynka.

 • Pojemnik na ziarna kawy
Pojemnik mieszczący 250 g kawy w ziarnach jest wyposażony w ochronne klapki zapobiegające rozsypywaniu ziaren kawy na blat podczas ich przesypywania. Wbudowany młynek jest wyposażony w kompleksowe funkcje umożliwiające bezproblemowe mielenie kawy w ekspresie ciśnieniowym.

W zestawie:
Dzbanek na mleko Café o pojemności 460ml
2 x filtry z pojedynczymi ściankami
Akcesorium do czyszczenia
Ubijak do kawy
Pędzelek do czyszczenia

Specyfikacja

Moc urządzenia 1380 - 1550 W
Pojemność pojemnika na mleko 460 ml
Pojemność zbiornika na wodę 2.8 l
Pojedyncze i podwójne espresso Tak

Napisz opinię

Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

Ekspres do kawy kolbowy z młynkiem Breville Barista Max+ VCF 152X

Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresie ciśnieniowym Barista Max+. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.

Mouseover Zoom loading...