Poznaj nasze promocje | Kup teraz i zapłać za 30 dni
Włączone filtry:

Prasowanie

Generator pary Breville Pressxpress VIN411X

499,00 zł
1 Recenzje
Spraw by prasowanie było łatwe i przyjemne dzięki generatorowi pary Breville PressXpress 2600 W z technologią soleTEMP. Generator Pary szybko usuwa zagniecenia przy użyciu stałej temperatury, a ciśnienie 6 barów i wyrzut pary 115 g/min oraz dodatkowe uderzenie pary 245 g/min poradzi sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami.
Dostępny wkrótce

Żelazko Breville DiamondXpress VIN420X

299,00 zł
1 Recenzje
Breville VIN420X DiamondXpress żelazko parowe | 2800 W | Wielokierunkowa diamentowa stopa ceramiczna | Duzy zbiornik 400 ml |
Dostępny wkrótce

Urządzenia do prasowania

Generator pary oraz żelazko Breville zostały stworzone z myślą o ułatwieniu Ci prasowania. Dzięki dużej mocy urządzeń oraz wyrzutowi pary systemy do prasowania Breville z łatwością uporają się nawet z uporczywymi zagnieceniami. Dzięki technologii soleTemp generator pary idealnie dostosuje temperaturę do aktualnie prasowanej tkaniny. Żelazko Breville DiamondXpress wyposażone zostało w technologię Safe Store™, która sygnalizuje kiedy można w bezpieczny sposób odłożyć żelazko do przechowywania. Prasowanie z serią Xpress marki Breville jest bezpieczne i przyjemne. Najwyższej jakości stopa diamentowo- ceramiczna żelazka oraz wielokierunkowa ceramiczna stopa zastosowana w przypadku generatora pary zapewnią najlepsze efekty prasowania przy minimalnym wysiłku. Oba urządzenia wyposażone zostały w pojemne zbiorniki na wodę, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy przy jednym napełnieniu wodą. Długi kabel pozwala na wygodę prasowania w dowolnym miejscu, ułatwiając dotarcie żelazkiem do najtrudniejszych do wyprasowania miejsc. System antywapienny zastosowany w żelazku Breville DiamondXpress ogranicza osadzanie się kamienia wewnątrz żelazka. Zostało ono wyposażone również w system zapobiegający kapaniu Anti Drip, który sprawia, że dopływ wody zostaje automatycznie odcięty podczas prasowania w niższych temperaturach, bez użycia pary. Zapobiega to kapaniu wody ze stopy żelazka. Zarówno generator pary jak i żelazko posiadają funkcję prasowania w pionie, co pozwala na odświeżenie ubrań lub też wyprasowania trudniejszych materiałów. Duży wyrzut pary w obu urządzeniach poradzi sobie nawet z trudniejszymi do uprasowania rzeczami, nie narażając tkanin na zbyt wysokie temperatury.