Włączone filtry:

Nowe produkty

Blendery Blend-Active®

319,00 zł
1 Recenzje
BlendActive Pro Food Pro Blender to połączenie wygodnego blendera z kompaktowym robotem kuchennym i młynkiem, dzięki czemu można tworzyć różnorodne posiłki za pomocą jednego urządzenia.
Dostępny wkrótce

299,00 zł
Z blenderem personalnym Blend-Active Pro zadbasz o zdrowe nawyki żywieniowe jeszcze prościej i z jeszcze większą przyjemnością. Sportowy bidon z neoprenowym pokrowcem, który utrzymuje Twoje napoje chłodne, możesz zabrać gdzie tylko chcesz.
Dostępny wkrótce

Blendery personalne

Z Blend-Active w kilka sekund przygotujesz zdrowe soki, koktajle, smoothies i drinki proteinowe. Wystarczy umieścić wybrane składniki w bidonie, umieścić go w podstawie, zblendowanie i wszystko gotowe. Zabierz bidon Blend-Active na siłownię, do pracy lub na wycieczkę za miasto. Łatwo i szybko - Blenduj i ruszaj w drogę!

Włóż swoje ulubione składniki do bidonu i nałóż pokrywkę do blendowania. Dzięki funkcji “przyciśnij i blenduj” wystarczy, że wciśniesz bidon do podstawy urządzenia by zblendować produkty (model Blend-Active). Blend-Active przygotuje Twoje ulubione shake’i czy smoothies w kilka sekund. Możesz też zamknąć bidon na podstawie urządzenia, gdy chcesz blendować dłużej. Po przygotowaniu swojego napoju zmień pokrywkę na nieprzepuszczalną i zabierz bidon gdziekolwiek zechcesz: do pracy, na siłownię, do samochodu. Dzięki Blend-Active miksowanie jest łatwe i szybkie, idealne dla osób, które w sposób świadomy dbają o swoje zdrowie przyrządzając własne napoje odżywcze czy shake’i proteinowe. Dzięki niewielkim, ale mocnym ostrzom możesz pokruszyć nawet lód, twarde owoce czy orzechy. W ten sposób przygotujesz orzeźwiające, mrożone napoje, pożywne smoothies czy drinki śniadaniowe. W odróżnieniu od zwykłych shakerów Blend-Active został zaprojektowany w taki sposób, aby napoje nie wydostawały się poza bidon. Blend-Active Pro został dodatkowo wyposażony w neoprenowy pokrowiec oraz antypoślizgowy uchwyt, dzięki któremu możesz uprawiać sport popijając swoje ulubione napoje energetyczne bez obawy, że bidon wyślizgnie się z Twojej dłoni.