Sposób na pyszną kawę - Breville Prima Latte II

Sposób na pyszną kawę - Breville Prima Latte II


Marka Breville wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i prezentuje nowy ekspres do kawy – Breville Prima Latte II. Urządzenie łączy w sobie nowoczesny design z możliwością przyrządzenia ulubionej kawy, używając wyłącznie jednego przycisku.

Breville Prima Latte II to urządzenie, które zapewni możliwość codziennego rozkoszowania się ulubioną kawą. Wytwarzane przez urządzenie ciśnienie 19-Bar pozwala na wydobycie pełni aromatu kawy oraz gwarantuje cichą pracę urządzenia. Ekspres wyposażony w trzy czujniki pary, pozwoli lepiej kontrolować temperaturę napoju. Ulepszony system kontroli ciśnienia eliminuje kapanie mleka, a specjalny portafilter, który wykonany jest z wytrzymałego i ciężkiego metalu, gwarantuje pewne oraz wygodne operowanie podczas parzenia kawy.

Największą modyfikacją drugiej generacji ekspresu kolbowego Prima Latte, jest zastosowanie bardziej rozbudowanego interfejsu użytkownika. Dzięki niemu mamy do wyboru wiele programów, pojemności oraz możliwość indywidualnego dostosowania przepływu kawy np. na potrzeby zaparzenia, tak modnego ostatnio, flat white. Cykl czyszczenia urządzenia posiada odrębną podświetlaną ikonę, która przypomina o konieczności wykonania czynności konserwacyjnych. Na elegancki design urządzenia składa się prosta, minimalistyczna obudowa, a jego dopełnienie stanowią takie detale jak np. wykonana ze stali nierdzewnej tacka na filiżanki.Urządzenie premium jakim jest Breville Prima Latte II, oferuje większą wygodę użytkowania. Pojemnik na mleko został powiększony z 480 ml do aż 600 ml pojemności. Daje nam to możliwość przygotowania np. sześciu cappuccino bądź trzech caffè latte bez konieczności dolewania mleka do zbiornika. Breville Prima Latte II dostosowany jest do każdego rodzaju kawy mielonej lub jednorazowych saszetek ESE. Dzięki temu urządzenie jest wszechstronne i łatwo dostosowuje się do potrzeb każdego wymagającego konesera kawy jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bogatym światem kawowych inspiracji.

Dostępny w dwóch kolorach: srebrnym oraz czerwonym.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe