Mostra i New York - nowe kolekcje w ofercie Breville

Mostra i New York - nowe kolekcje w ofercie Breville


Breville, producent wysokiej jakości sprzętów AGD, wprowadza do swojej oferty nowe kolekcje stylistyczne. Do grona produktów dołącza dwie serie stylistyczne – „Mostra” oraz „New York”. Kuchnia w dzisiejszych czasach to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. To pomieszczenie, którego designem oraz praktycznością lubimy się chwalić. Nic więc dziwnego, że przy wyborze sprzętów kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością, ale również stylistyką. Doskonale rozumie to marka Breville wraz z jej autoryzowanym importerem i dystrybutorem w Polsce – firmą DLF Sp. z o.o. – wprowadzając do oferty dwie kolekcje urządzeń. Mostra i New York zaspokoją wysokie oczekiwania estetyczne, nie pomijając przy tym jakości urządzeń. W pierwszej z nich dostępny będzie czajnik, w drugiej czajnik wraz z tosterem.

Design Mostra i New York

Nowe linie stylistyczne marki Breville są propozycją dla każdego, kto szuka klasycznych wzorów oraz minimalizmu. Marka ta opiera swoje wzornictwo na światowych trendach oraz wysokiej jakości materiałach, nie inaczej jest w tym przypadku. Marka Breville nie zapomina o praktycznej stronie swoich produktów. Z tego powodu dolna część urządzeń wykonana jest z szarego tworzywa, a do wykonania elementów, które najłatwiej ulegają zabrudzeniu, posłużyła chromowana stal. Dominującym w linii Mostra kolorem jest matowe srebro, a same urządzenia charakteryzują się miękkimi liniami, które nadają im dyskretnego i eleganckiego stylu. Elementy ozdobne czajnika zostały wykonane w kolorze złotym, nadając niepowtarzalnego charakteru urządzeniu. Z kolei w serii New York projektanci jako dominujący kolor wybrali matową czerń. Widać tu inspirację amerykańskim wzornictwem, cechującym się minimalizmem połączonym z elegancją, dzięki czemu seria New York nada charakteru każdej kuchni i stanowić będzie jej ozdobę.

Produkty linii Mostra i New York

Nowe serie urządzeń Breville zaprojektowano tak, aby były atrakcyjne wizualnie, trwałe i praktyczne. Zarówno w serii Mostra jak i New York, dostępne są czajniki elektryczne. Oba charakteryzują się mocą na poziomie 2,4 kW oraz pojemnością 1,7l, która odpowiada 6-7 filiżankom kawy czy herbaty. Urządzenia posiadają również szereg rozwiązań, które poprawiają ich ergonomię i wygodę użytkowania. Wyposażono je w obrotową podstawę, którą docenią zarówno osoby prawo- jak i leworęczne, posiadającą schowek na kabel oraz elementy antypoślizgowe. Dzięki zdejmowanej pokrywie czyszczenie i konserwacja czajników z linii Mostra i New York jest bardzo wygodna. Seria New York dodatkowo została uzupełniona o toster, który dostarcza wielu funkcji w jednym urządzeniu. Zapewnia on możliwość regulacji zrumienienia oraz regulacji kieszeni w zależności od grubości pieczywa. Ważnym ułatwieniem jest możliwość wysokiego podnoszenia pieczonego chleba, co ułatwia jego wyjęcie. Dodatkowymi jego funkcjami są rozmrażanie oraz podgrzewanie, które ułatwia dołączony do zestawu ruszt. O stabilność urządzenie dbają zamontowane na spodzie elementy antypoślizgowe, a przewód elektryczny można schować w korpusie.

O Newell Brands

Newell Brands to wiodąca, światowa firma produkująca dobra konsumpcyjne z bogatym portfolio znanych marek, w tym Paper Mate, Sharpie, Breville, Parker, Elmer's, Colema, Jostens, Lenox, Oster, Sunbeam, FoodSaver, Mr. Coffee, Rubbermaid, Contigo, Waddington i Yankee Candle. Skupienie na potrzebach Klientów, inwestycje w wiodące marki i kultura oparta na wydajności – te idee pozwalają Newell Brands pomagać ludziom w ich codziennym życiu, kiedy pracują, uczą się i bawią.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe