Design - jeden z głównych czynników przy wyborze AGD

Design - jeden z głównych czynników przy wyborze AGD


Sprzęt kuchenny, którym posługujemy się na co dzień, musi być nie tylko dobrej jakości, ale spełniać określone funkcje. Jednym z elementów, na które zwracamy również uwagę przy wyborze AGD jest design. Dziś, gdy mamy na rynku bardzo dużo producentów sprzętu, warto wiedzieć, który producent spełni nasze oczekiwania.

Dom jest miejscem, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Stanowi nasze schronienie oraz miejsce wypoczynku. Zapewne dlatego chcemy się w nim otaczać pięknymi przedmiotami i wcale nie mówimy tu wyłącznie o elementach dekoracyjnych. Coraz częściej wybierając poszczególne sprzęty gospodarstwa domowego zwracamy uwagę na ich design, szczególnie tych urządzeń, które pozostawać będą na widoku. Kuchnia to nierzadko centrum naszego domu i coraz częściej stanowi integralną część salonu. Nic więc dziwnego, że również w tych pomieszczeniach poszukujemy urządzeń, które będą zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie.

Jednym z producentów, który ogromną uwagę przykłada do wzornictwa swoich produktów jest Breville. Marka posiada w swojej ofercie bogatą gamę urządzeń takich jak opiekacze, tostery, czajniki czy blendery. Wsłuchując się w opinie klientów, Breville stworzył dwie designerskie linie produktów Mostra oraz New York, które stanowią odpowiedź na obowiązujące trendy.

Breville Mostra

Nowa linia produktów Mostra oparta jest o matowe srebro. Delikatne wykończenie sprzętów jest eleganckie i dyskretne. Nie zaburzy minimalistycznych wnętrz, a eklektycznym doda uroku. Podążając za światowymi trendami, Breville stawia również na neutralne kolory, które mogą stanowić bazę do dalszych zmian w aranżacji kuchni. W serii Mostra znajdziemy między innymi wysokiej jakości czajnik o mocy 2,4 kW oraz pojemności 1,7l, która odpowiada 6-7 filiżankom kawy czy herbaty. Urządzenie posiada również szereg rozwiązań, poprawiających ergonomię i wygodę podczas użytkowania.

Breville New York

Linia New York została zainspirowana amerykańskim wzornictwem i duchem wielkomiejskich metropolii. Złote elementy wykończeniowe produktów idealnie współgrają z matową czernią. Linia New York to idealne rozwiązanie dla osób, które nie boją się odważnych rozwiązań, a zwykły „plastikowy biały czajnik” nie znajdzie miejsca w ich kuchni. Oprócz czajnika o mocy 2,4 kW w serii New York znajdziemy designerski toster, który dostarcza wielu funkcji w jednym urządzeniu. Posiada on możliwość regulacji zrumienienia oraz regulacji wielkości kieszeni w zależności od grubości przygotowywanego pieczywa. Ułatwieniem jest też możliwość wysokiego podnoszenia pieczonego chleba. Usprawnia to jego wyjęcie. Dodatkowo posiada funkcję rozmrażania oraz podgrzewania. Wszystko dzięki dołączonemu do urządzenia stabilnemu rusztowi. Żeby urządzenie nie przemieszczało się po blacie, zostało wyposażone w wysokiej jakości nóżki antypoślizgowe.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe