Poskromić prasowanie

Poskromić prasowanie


Obowiązki domowe (czy raczej ich nadmiar) potrafią niejedną osobę przyprawić o ból głowy. W ich natłoku często trudno jest nam znaleźć czas dla siebie i bliskich, który przecież jest tak cenny i ważny dla zachowania w życiu harmonii i dobrego samopoczucia. Z pomocą przychodzą osiągnięcia technologii, które pomagają nam w codziennym życiu i sprawiają, że domowe obowiązki stają się przyjemniejsze.

Poskromić prasowanie

Czy prasowanie może być łatwe i przyjemne?


Jedną z najmniej lubianych przez nas czynności z zakresu obowiązków domowych jest bez wątpienia prasowanie. Bywa, że suche i gotowe do wyprasowania ubrania zalegają tygodniami, czekając na swoją kolej. Nic dziwnego, że czynność ta bywa dla nas frustrująca - często nie możemy pozbyć się uporczywych zagnieceń, zdarza się, że niszczymy przypadkowo swoje ulubione ubrania lub też po prostu cały proces prasowania trwa zbyt długo i tracimy nasz cenny czas.

Można jednak sprawić, że prasowanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Z myślą o tym, Breville wprowadził do swojej oferty dwie nowości – żelazko DiamondXpress z diamentową stopą ceramiczną oraz niezwykle skuteczny generator pary PressXpress. Jeśli uważasz, że przy użyciu tradycyjnego żelazka nie możesz osiągnąć profesjonalnych efektów – nic bardziej mylnego! Ceramiczna stopa DiamondXpress została wykonana z dodatkiem prawdziwych, kruszonych diamentów, co daje jej nadzwyczajną trwałość i odporność oraz pozwala na wyjątkowo płynne prowadzenie po tkaninach. Dzięki wyrzutowi pary o mocy 180 g/min szybko uporasz się z piętrzącym się stosem ubrań.

Żelazko wyposażone jest w szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania, takich jak automatyczne wyłączanie lub wskaźnik temperatury Safe Store™, który pokazuje, kiedy temperatura stopy spada do poziomu, który zapewnia bezpieczne przechowywanie urządzenia. Przydatna jest także blokada zapobiegająca kapaniu na odzież w trakcie prasowania, funkcja samooczyszczenia i zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia.

Poskromić prasowanie

Skuteczne prasowanie w ekspresowym tempie dzięki generatorowi pary


A co jeśli Ty i Twoje ubrania wymagają wyjątkowych rozwiązań? Z generatorem pary PressXpress osiągniesz spektakularne efekty bez względu ma to jakie ilości ubrań prasujesz i z jakich wykonane są tkanin. Dzięki technologii soleTEMP, urządzenie błyskawicznie usuwa zagniecenia przy użyciu stałej temperatury, a ciśnienie 6 barów i wyrzut pary 115 g/min oraz dodatkowy wyrzut pary 245 g/min radzi sobie nawet z tymi najtrudniejszymi zagnieceniami. Generator pary to idealne rozwiązanie dla osób, które często prasują duże ilości ubrań i posiadają w szafie wiele delikatnych (wełnianych, lnianych lub jedwabnych) tkanin. Wszystko dlatego, że prasowanie z dużą ilością pary jest o wiele szybsze oraz bezpieczniejsze dla tkanin. PressXpress możesz używać w poziomie lub pionie – dzięki temu wyprasowanie na przykład długiej sukni nie będzie już nigdy stanowiło problemu. Siła wyrzutu pary sprawi, że prasowanie zajmie Ci o wiele mniej czasu niż przy użyciu tradycyjnego żelazka, a zaoszczędzony czas możesz spędzić z bliskimi lub wykorzystać na realizowanie swoich pasji.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe