Gofrownica - niezastąpiony pomocnik w kuchni

Gofrownica - niezastąpiony pomocnik w kuchni


Kuchenny pomocnik

Gofrownica to świetny sposób na urozmaicenie swojej kuchni bez kupowania dużego lub kosztownego urządzenia. Gofrownica nie zajmuje dużo miejsca na blacie, a nawet może być przechowywana w szufladzie lub szafce, jeśli lubisz utrzymywać blat kuchenny w czystości. Odpowiednia gofrownica pozwoli na wyczarowanie różnych przekąsek, zarówno tych słodkich, jak i wytrawnych. Możesz przygotować złocisto-brązowe gofry, które będą pyszną przekąską w ciągu tygodnia, lub dużą porcję na niedzielne spotkanie z przyjaciółmi.

Gofrownica, to kompaktowe urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w użyciu, a jednocześnie pomagało w przygotowaniu idealnych gofrów. Gofrownica Breville posiada wykończenie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu to małe urządzenie stanie się atrakcyjnym dodatkiem do Twojej kuchni.

Gofry z owocami

Dwa urządzenia w jednym

Zanim dokonasz zakupu, warto rozważyć kilka rzeczy. Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią kuchenną, pomocny może okazać się sprzęt, który potrafi przygotować więcej niż tylko gofry. Dzięki wymiennym płytkom w szybki i wygodny sposób zamienisz swoją gofrownicę w opiekacz do kanapek.

Gofrownica to urządzenie uniwersalne, ponieważ możesz jej używać nie tylko do przygotowania gofrów. Możesz również eksperymentować z różnymi rodzajami ciasta; z ciasta brownie powstaną pyszne gofry deserowe, które możesz zwieńczyć lodami i czekoladową posypką, aby sprawić radość dzieciom. Z kolei ciasto z chleba kukurydzianego sprawdzi się do pikantnych gofrów, które możesz podać z masłem, serem lub salsą. Możesz nawet zrobić grillowany ser, kładąc chleb bezpośrednio na płytkach i nakładając na niego ulubiony ser oraz kolejną kromkę chleba. Bez względu na to, na co masz ochotę, gofrownica może wyczarować naprawdę wiele pysznych propozycji. Wypróbuj koniecznie nasze przepisy na:


Gofry dynioweGofry z kalafioraGofry czekoladowe


Czyszczenie gofrownicy

Nasza gofrownica jest bardzo łatwa do czyszczenia. Posiada nieprzywierającą powierzchnię, która wolna jest od szkodliwych substancji, takich jak PTFE czy PFOA, dzięki czemu możesz wyczarować bez obaw przekąski dla najmłodszych.

Przed rozpoczęciem czyszczenia upewnij się, że gofrownica całkowicie ostygła, aby uniknąć poparzenia się lub uszkodzenia urządzenia. Możesz użyć suchego lub lekko wilgotnego ręcznika papierowego, lub ściereczki, aby usunąć okruchy, lub nadmiar oleju. Zewnętrzną powierzchnię można również przetrzeć wilgotną ściereczką. Nasz model gofrownicy posiada wyjmowane płyty, które wygodnie umyjesz pod bieżącą wodą. Przed odłożeniem gofrownicy na miejsce upewnij się, że jej wnętrze i zewnętrzna powierzchnia są całkowicie suche.

Gofrownica wymienne wkłady

Energooszczędność

Gofrownica Breville poza łatwością czyszczenia, bezpiecznymi płytkami z trwałą powłoką DuraCeramic jest również energooszczędnym urządzeniem. Moc 850W to gwarancja niewielkiego, w porównaniu do innych modeli poboru prądu. Dzięki płytkom DuraCeramic  urządzenie nagrzewa się szybko i pozwala na przygotowanie chrupiących, złocistych gofrów. Dodatkowo płytki są wyjątkowo głębokie, a górna pokrywa unosi się delikatnie podczas wypiekania ciasta, dzięki czemu Twoje gofry będą puszyste i grube - po prostu idealne!

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe