Toster idealny

Toster idealny


 

Toster to urządzenie przydatne w każdej kuchni. Zapach świeżo opiekanego pieczywa o poranku pozwala w miły sposób rozpocząć dzień. Wystarczy posmarować tosty odrobiną masła i już mamy pyszne śniadanie, które w szybki sposób pozwoli nam wyjść z domu.

Toster to nie tylko idealnie przyrumienione pieczywo, wg naszych upodobań. Urządzenie pozwala również na rozmrożenie pieczywa czy podgrzanie ulubionych rogalików w idealny sposób.

tosty

Tostery Breville

To urządzenia, które równomiernie opiekają chleb (z obu stron), mają wystarczająco głębokie szczeliny, aby opiekać nawet większe kromki chleba, pozostają chłodne podczas użytkowania i są łatwe do czyszczenia dzięki wysuwanej tacce na okruchy.

Toster na dwie kromki idealnie sprawdzi się na każdym blacie kuchennym. Nie zabiera zbyt dużo miejsca i jest łatwy w obsłudze. Niezależnie który model z oferty Breville wybierzesz, masz gwarancję stylowego i praktycznego urządzenia.

Wszystkie nasze tostery posiadają funkcję rozmrażania, regulację zrumienienia pieczywo i ruszt do podgrzewania rogalików. Dodatkowo pracę urządzenia możesz zakończyć w dowolnym momencie używając przycisku Cancel.

Funkcja wysokiego podnoszenia pozwoli Ci w wygodny sposób wyjąć grzanki, a dzięki funkcji podnieś i zobacz, możesz sprawdzić postęp opiekania swoich tostów bez anulowania całego procesu.

tosty z dżemem

Jak czyścić toster?

Przed czyszczeniem tostera odłącz go od prądu i pozwól mu ostygnąć. Zacznij od tacki na okruchy, która wysuniesz spod urządzenia w łatwy sposób. Następnie po prostu wysyp okruchy do kosza. Następnie umyj tackę ciepłą wodą z mydłem.

Pamiętaj, aby zawsze wsunąć tackę na miejsce przed ponownym użyciem tostera.

Nigdy nie wkładaj tostera do zmywarki ani nie zanurzaj go w wodzie i nie używaj środków chemicznych do czyszczenia wnętrza. Po prostu przetrzyj zewnętrzną część czystą, wilgotną ściereczką z mikrofibry, a następnie dokładnie osusz.

Jak często powinieneś czyścić swój toster?

Wszystko zależy od tego, jak często go używasz. Jeśli używasz tostera codziennie, czyść go raz w tygodniu, aby zapobiec gromadzeniu się okruchów.

 

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe