Zostań baristą w swoim domu z nowymi ekspresami Breville

Zostań baristą w swoim domu z nowymi ekspresami Breville


Za pomocą wysokiego ciśnienia, kolbowe ekspresy do kawy wytwarzają mocną czarną kawę, poprzez wtłaczanie pary wodnej do espresso lub ciemno palonych ziaren kawy.

Nowe ekspresy marki Breville dzięki zastosowanym technologiom pozwalają cieszyć się smakiem kawy jak z najlepszych kawiarni w zaciszu własnego domu.

Czym się różni espresso ristretto macchiato flat white

Barista Max +

Nowy i model Barista Max + posiada wbudowany młynek Tap&Go™, regulację temperatury ekstrakcji kawy i spieniacz do mleka, dzięki czemu można go łatwo zmienić i przygotować różne rodzaje kawy idealnie dostosowane do własnych preferencji.

Model ten posiada technologię zapewniające proces i jakość parzenia kawy na najwyższym poziomie. Zobacz ofertę na ekspres do kawy Breville Barista Max+ VCF 152X.

Ekspres do kawy z młynkiem

  • Funkcja Temp° IQ Shot Control™ to wyjątkowa technologia opracowana przez firmę Breville specjalnie z myślą o ekspresach ciśnieniowych z serii Barista Max. Ten 3-drożny układ pozwala uzyskać precyzyjną i stabilną temperaturę wody idealną do ekstrakcji espresso o wspaniałym smaku.
  • Technologia Termoblok zapewnia szybkie nagrzewanie oraz precyzyjną regulację temperatury wody, w celu uzyskania optymalnej ekstrakcji oraz skutecznego spieniania mleka. Aby przyspieszyć i zwiększyć efektywność ekstrakcji, układ podgrzewa tylko wymaganą ilość wody. Termoblok podgrzewa wodę tak, aby woda przepływająca przez zmielone ziarna miała temperaturę 92°C w celu zapewnienia optymalnej ekstrakcji olejków z ubitych ziaren zmielonej kawy.
  • Zaawansowany regulator PID monitoruje działanie termobloku i steruje nim tak, że woda podawana na ubite zmielone ziarna kawy ma zawsze optymalną temperaturę.
  • Funkcja łagodnej preinfuzji sprawia, że niewielka ilość wody jest delikatnie podawana na ubite zmielone ziarna kawy przed właściwym strumieniem wody, aby uzyskać espresso o bogatszym aromacie.

Wbudowany młynek Tap & Go™

Opracowana przez firmę Breville technologia Tap & Go™ umożliwia mielenie kawy na świeżo i dozowanie jej bezpośrednio do kolby przez naciśnięcie rękojeści. Aby aktywować młynek, wystarczy lekko nacisnąć rękojeść kolby.

Wbudowany młynek jest wyposażony w kompleksowe funkcje mielenia kawy. Stożkowe ostrza z utwardzanej stali nierdzewnej umożliwiają uzyskanie jednolitej grubości zmielonych ziaren, co minimalizuje przenoszenie ciepła i zmniejsza tarcie dzięki łagodnym i wolnym obrotom młynka.

Wbudowany młynek posiada aż 30 ustawień mielenia kawy, dzięki czemu można dostosować sposób mielenia do rodzaju kawy i własnych preferencji.

Ekspres Barista Max + został dodatkowo wyposażony w wyświetlacz LED, który zapewnia pełną kontrolę nad procesem parzenia kawy. Na wyświetlaczu pojawiają się takie informacje jak licznik mielenia, który odlicza czas pozostały do zmielenia idealnie odmierzonej porcji kawy, oraz timer ekstrakcji, pokazujący czas pozostały do zakończenia ekstrakcji.

Bijou Barista

Ten minimalistyczny ekspres zapewnia wyjątkowy smak kawy dzięki pompie o mocy 15 bar i funkcji preinfuzji. Zobacz ofertę na ekspres do kawy Breville Bijou Barista VCF149X.

Jak zrobić kawę espresso ristretto macchiato flat white

Preinfuzja polega na wstępnym zalaniu kawy małą ilością wody, co pozwala na wydobycie jej walorów smakowych.

Dzięki funkcji Manual Shot, która zapewnia pełną kontrolę i pozwala na dostosowanie napoju do indywidualnych potrzeb możesz cieszyć się kawą jak z ulubionej kawiarni za każdym razem, w zaciszu własnego domu.

Stylowe wykończenie ze stali nierdzewnej i mały rozmiar sprawiają, że ekspres świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Dodatkowo urządzenie zapewnia cichą pracę.

Tacka ociekowa jest duża i łatwa do podniesienia i wyjęcia w celu wyczyszczenia.

Zbiornik na wodę mieści 1,5l wody, co jest wystarczające, aby uniknąć napełniania go zbyt często.

Napisz komentarz

Wiadomość *
Imię *
Email *
Przepisz kod z obrazka *
 
 
* - pola obowiązkowe